Zakład szklarski

Dobry i doświadczony szklarz to obecnie bardzo pożądany i poszukiwany specjalista. Taka osoba sprawdzi się zarówno jako projektant powierzchni szklanych, jak również jako osoba do montowania i reperowania gotowych konstrukcji. Poszukują Państwo tego typu usługodawcy we Wrocławiu? Firma Centrum MyGlass oferuje kompleksowo przeprowadzone przez profesjonalnego szklarza usługi wykonane na wysokim poziomie technicznym i estetycznym. O jakości i rzetelności oferowanych przez nas usług szklarskich świadczą liczne rekomendacje i przyznane certyfikaty.

Nasz zakład szklarski specjalizuje się w produkcji, obróbce oraz oryginalnym zdobieniu szyb i produktów szklanych. Zakres usług adresujemy zarówno dla klientów prywatnych, jak również do właścicieli firm oraz zarządców budowlanych, którzy poszukują zaufanego podwykonawcy. Działalność zakładu szklarskiego jest bardzo szeroka. Oferujemy obsługę i projektowanie takich produktów, jak: zabudowy szklane (w tym zabudowy wewnętrzne, np. do wnęki), drzwi, kabiny prysznicowe dla hoteli i salonów SPA oraz do mieszkań, fasady szklane, witryny sklepowe, tablice reklamowe, akwaria, panele i wiele innych.

Szklarz we Wrocławiu

Każdy szklarz w naszym zakładzie jest rzemieślnikiem o dużych umiejętnościach, ale również oryginalnym wytwórcą z zacięciem artystycznym. Niezwykłe wyczucie stylu i estetyki to coś, co charakteryzuje wszystkie nasze prace. Specjalizujemy się w dekoracyjnym wykańczaniu szyb i przetwarzaniu tafli. Bogaty wybór wzorów i stylistyki pozwala na dobranie produktu odpowiadającego twoim potrzebom. Obróbka szkła odbywa się na kilka sposobów i przez zastosowanie takich technologii jak: pokrywanie powłoką ochronną BriteGuard, fazowanie, grawerowanie, hartowanie, szklenie itd.zakład szklarski wrocław

Zakład szklarski Centrum MyGlass jest otwarty dla klientów praktycznie przez całą dobę, dzięki innowacyjnej usłudze pogotowia szklarskiego. W przypadku jakiejkolwiek nagłej sytuacji związanej z uszkodzeniem szyby, możesz do nas zadzwonić pod specjalny numer telefonu. Nasz konsultant niezwłocznie przyjmie zlecenie i natychmiast przydzieli odpowiedniego specjalistę, który dojedzie na miejsce i zajmie się twoim problemem. Należy pamiętać o tym, że bezpieczeństwo Państwa oraz osób w najbliższym otoczeniu jest najważniejsze, więc warto nam zaufać w przypadku sytuacji awaryjnych.

Wrocław jest miastem, w którym wiele budynków jest wykonanych ze szkła, a trend wykorzystywania w architekturze budulca szklanego utrzymuje się już od wielu lat. Z tego względu warto wybrać usługodawcę, który będzie odpowiadał za obsługę montażu konstrukcji przeszklonych, jak również za kompletną i samodzielną realizację, szklarz wrocławuwzględniającą pomiary, projektowanie, obróbkę oraz transport. Wrocław to miejscowość, w którym znajduje się siedziba naszego zakładu szklarskiego, ale oferujemy dowóz produktów na terenie całej Europy. Między innymi to sprawia, że jesteśmy jedną z najbardziej konkurencyjnych firm tego typu w kraju.

Jeśli więc poszukują Państwo doświadczonego i zaufanego usługodawcy z Dolnego Śląska, zachęcamy do zainteresowania się naszą zróżnicowaną ofertą. W razie pytań i wątpliwości chętnie służymy pomocą.