Montaż konstrukcji szklanych

Konstrukcje szklane - montaż szyb, luster, zabudowy ze szkła

Właściwy montaż szklanej konstrukcji, to gwarancja trwałości, bezpieczeństwa użytkowania i osiągnięcia doskonałego rezultatu estetycznego. Jeśli planujesz skomplikowaną instalację szkła, wymagającą doświadczenia, obliczeń oraz specjalistycznego sprzętu, nasz zespół jest do Twojej dyspozycji.

Realizujemy wszelkie standardowe i nietypowe zamówienia obejmujące montaż konstrukcji szklanych. W pełni dostosowujemy rozwiązania techniczne do Twoich potrzeb, uwzględniając m.in. nośność zabudowy szklanej, jej odporność (np. na włamanie, czynniki mechaniczne lub zabrudzenia), a także stabilność i bezpieczeństwo finalnej konstrukcji.

Profesjonalna forma i fachowa opieka

Zamawiając usługę w Centrum MyGlass, zyskujesz pewność, że szklane konstrukcje będą spełniały wymagane przepisami normy. Jest to istotna kwestia zarówno dla Klientów korporacyjnych, jak i indywidualnych, organizujących zadania budowlane lub remontowe.

Dodatkowo na każdym etapie pracy gwarantujemy stały kontakt z fachowym doradcą, który w razie potrzeby odpowie na Twoje pytania, zaproponuje optymalne rozwiązania i wyjaśni szczegóły inwestycji. Na Twoje życzenie przygotujemy również pakiet propozycji atrakcyjnych i funkcjonalnych elementów wykończeniowych (okuć, napędów, mocowań, etc.) dedykowanych do danej zabudowy ze szkła.

 • Zyskaj pewność, że szklana konstrukcja zostanie zamontowana prawidłowo
 • Zaufaj ekspertom, aby zwiększyć poziom bezpieczeństwa przyszłych użytkowników
 • Wyeliminuj ryzyko zniszczenia szkła podczas samodzielnego montażu
 • Postaw na długotrwałą jakość oraz sukces finalny estetycznego wykończenia

W Centrum MyGlass, w sytuacji, gdy w trakcie montażu konstrukcja nieoczekiwanie ulegnie uszkodzeniu, nie poniesiesz kosztów powtórnego wykonania zamówienia. Tak, za “psikusy” płatane czasem przez los bierzemy odpowiedzialność na siebie!

Montaż konstrukcji to dla Ciebie za mało?

Dysponujemy pełnym zapleczem operacyjnym, dzięki czemu jesteśmy w stanie zapewnić kompleksową usługę, która spełni Twoje nawet wyjątkowo wygórowane oczekiwania. Proponujemy zarówno obsługę montażu konstrukcji przeszklonych, jak i cały proces przygotowawczy. Począwszy od wyboru tafli, poprzez pomiary, opracowanie projektu, efektowną obróbkę szkła, dobór akcesoriów, aż po dostawę i instalację. Możemy objąć nadzorem wszystkie fazy planowanego przedsięwzięcia. Zapraszamy do kontaktu z Centrum MyGlass!

W ofercie m.in.:

 • Zabudowy szklane w szerokim wyborze tafli (szkło bezpieczne, kolorowe szkło ozdobne, laminowane szkło dekoracyjne, grawerowane szyby z logo i wiele innych)
 • Witryny wystawowe, lustrzane przegrody, panele i ścianki szklane
 • Ogrody zimowe, palarnie, fasada szklana oraz elewacje szklane
 • Schody, szklane podłogi, balustrady
 • Drzwi ze szkła, daszki i zadaszenia, tablice reklamowe
 • Wewnętrzne zabudowy szklane dla wnęki lub garderoby
 • Kabiny prysznicowe oraz salony kąpielowe dla SPA i hoteli
 • Konstrukcje dużych akwariów i innych zbiorników